Regulamin
Dodając materiały bierzesz za nie pełną odpowiedzialność. Bez zastrzeżeń zgadzasz się z tym, iż w przypadku kiedy dodasz nie swoje materiały, ich prawowity właściciel po udowodnieniu, że są one jego własnością i zostały umieszczone przez Ciebie bez jego zgody, ma prawo rościć od Ciebie odszkodowanie na drodze prawnej. 

Aby coś dodać najpierw musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest darmowe. 

Dane zbierane przez nasz serwis nie są chronione Ustawą o Danych Osobowych, ponieważ nie zawierają informacji tajnych i poufnych w rozumieniu Ustawy. Nigdy jednak nie zostaną przekazane (wyłączając żądania sądów, prokuratur i innych organów ścigania), ani odsprzedane osobom trzecim. Na stronie użytkownicy mogą umieszczać materiały, tylko po uprzednim zakryciu danych osobowych użytkowników oraz wszelkich adresów internetowych. 

Zamieszczony materiał powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. Opis i komentarz powinien bawić użytkowników. 

Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych mających na celu obrażanie osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci. Za dodanie wyżej wymienionych zdjęć użytkownik otrzyma bana bez ostrzeżenia. 

Jeżeli komuś nie podoba się nasza idea to przepraszamy i nie zachęcamy do odwiedzania naszych stron. 
Po dodaniu materiału trafia on do poczekalni, gdzie jest oceniony przez użytkowników serwisu. Im wyżej oceniony jest dany absurd, tym szybciej trafi na stronę główną. 


Materiały nisko ocenione przenoszone są do archiwum. Postaraj się aby Twój materiał został jak najlepiej oceniony. 
Każdy materiał może być oceniany i komentowany przez innych zarejestrowanych użytkowników serwisu. Zawsze będziesz wiedział co inni o nim sądzą. 


Regulamin może w każdej chwili zostać zmieniony lub poprawiony w celu dostosowania do aktualnych warunków prawnych i technicznych o czym użytkownicy zostaną poinformowani e-mailem. Poprawki estetyczne (wygląd, kolor, liniatura, poprawienie błędu stylistycznego itp) nie są uznawane za "poprawienie regulaminu" więc informacja o zmianie nie jest wysyłana mailem. 
Mając na względzie dobro większości Użytkowników, redakcja agrofun z przyjemnością i bardzo skutecznie współpracuje z wszelkimi organami ścigania (policja, prokuratury, sądy) w celu eliminowania dowcipnisiów, podszywaczy i fałszywych "właścicieli zdjęć", psujących reputację, dobry klimat i miłą atmosferę zabawy.

Za wszelkie Materiały zamieszczane odpowiadają tylko i wyłącznie właściciel profilu. Jeżeli znajdziesz swoją własność na profilu innej osoby, skontaktuj się z nią osobiście. Redakcja nie będzie rozstrzygała kto jest właścicielem materiałów, ponieważ nie ma do tego ani środków ani uprawnień. Od tego jest sąd i tam należy kierować oskarżenia dotyczące kradzieży zdjęć, filmów czy innych materiałów pamiętając, że fałszywe oskarżenie jest karane. W przypadku znalezienia na stronie zdjęcia stanowiącego naruszenie prawa można wysłać informacje o naruszeniu. Wszystkie takie informacje są rozpatrywane przez administratorów strony w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia. Domagając się usunięcia zdjęcia należy przesłać oryginał zdjęcia lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Tylko zgłoszenia zawierające takie załączniki będą uznane za wiarygodne w myśl artykułu 14 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. W przypadku uznania wiarygodności zgłoszenia dostęp to takiego materiału zostanie zablokowany. 

Obowiązkiem każdego użytkownika jest znajomość aktualnego regulaminu. 
Zakładając swój Profil potwierdzasz, że bezspornie i w pełni świadomie zgadzasz się ze wszystkimi punktami tego Regulaminu. 
Do góry
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych